Nederlandse Samojeden Club
opgericht 13 augustus 1932

Home > Pups > Baas gezocht > Fokkers > Dekreuen > Fokreglement > Gezondheid

Kenneladvertenties van fokkers

Dotunga

Sarah de Monchy, Amsterdam
020-3208303
dotunga@oldsams.info
www.oldsams.info

Samojeden van de IJszee

Corry Nijdam en Sjaak van den Ham, Barneveld
0342-413809
info@samojeden.nl
www.samojeden.nl

Dutch Miracle

Stana Hrušková en Martien Beemer, Lith
0412-632026
mofo98tj@kpnmail.nl
www.sam-samoyed.nl

Schylger Samoyeds

Nienke Meijvogel-Blom, Terschelling-West
0562-443762
schylger-samoyeds@planet.nl
www.schylger-samoyeds.nl

Dunblane

Wilma en Jurgen Hell-Frijters, Oudenbosch
0165-883234 en 06-22070183
info@dunblane.nl
www.dunblane.nl

Siberian Beauty

Maurice Eijsink, Rekken
0545-431459 / 06-43008556
maurice_eijsink@hotmail.com
www.siberianbeauty.nl

Lusjkaya

Alie Bartol-Takens, Roden
050-5018030
lusjkaya@gmail.com
&
Dorien Damstra, Putten
0341-362722
dorien@lusjkaya.nl
www.lusjkaya.nl

Snowhills

Emmy en Hans van der Stoop, Santpoort-Noord
023-5400044
info@snowhills.nl
www.snowhills.nl

Naschja

Coby Rees, Amsterdam
020-6263231
coby@naschja.nl
www.naschja.nl

Taigaro

Anca Molenaar-Zoetemeijer, Kruisland.
06-28455801
t.molenaar7@kpnplanet.nl
www.taigaro.nl

Running Proud

Renata Koningova, Grootegast
06-27221794
www.facebook.com/RunningProudSamojeden

The Twinkling Star

Ulli Comhaire-Kleist, 9830 Sint-Martens-Latem (België)
graham.sammy2007@gmail.com
thetwinklingstar.org

Sammy's Place

Klaas ten Broek, Brummen
0575-562291
greetenklaas@sammysplace.nl
sammysplace.nl



De NSC aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade ontstaan door – al dan niet door derden aangeboden – informatie op deze site.

© 2016 Nederlandse Samojeden Club